reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Moje drogie a pytanie mam. Może któraś będzie wiedziała, jak kładą mnie do szpitala na skierowanie od lekarza a na skierowaniu napisane poronienia nawykowe to muszę się przypominać mojemu lekarzowi? W sumie głupie pytanie ale nigdy nie leżałam w szpitalu i nie wiem jakie są procedury, czy będą już wiedzieć co maja robić czy iść jeszcze na wizytę do gina i z nim pogadać zapytać, jakich badań mam się spodziewać itp?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
witajcie kochane jutro czyli we wtorek minie tydzień od 5iui,....
na razie nie próbuje doszukiwać się jakich kolwiek symptomów
jeszcze trochę poczekam na wynik....właśnie sobie luteine zjadam i cierpliwie czekam na mały cud
Trzymam kciuki, mam nadzieje, ze ta 5 próba będzie dla was szczęśliwa ;)
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ

23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)
23- Natalix (II) - wizyta w sprawie in vitro
24 - MoKa (I)- Monitoring cylku, Gynocentrum Katowice
26 - Sylviia (II) - Beta HCG, Invicta Gdańsk
30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,


CZERWIEC

02.06 - Cikulinka (V) - Beta HCG
09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Kochane, czy któraś chce wyladować w naszym kalendarzu?
Bubu, Natalix mimo, że ivf trzymam kciuki za wizyty :)
Dziękujęmy za kciuki...ja za Was też trzymam i mam nadzieję,że ivf nie będzie Wam potrzebne...a nawet jeśli będzie,to oby się udało!
 
hej, UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM.iui mialam 6 maja a wczoraj robiłam test ciązowy, te dwie kreski to piękny widok. dzis robiłam badanie z krwi, beta-hsg mam 107,000 a progesteron 30,86. Mój lekarz kazał za dwa dni powtórzyć badanie żeby sprawdzić jak bardzo przyrosło jedno i drugie.
 
hej, UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM.iui mialam 6 maja a wczoraj robiłam test ciązowy, te dwie kreski to piękny widok. dzis robiłam badanie z krwi, beta-hsg mam 107,000 a progesteron 30,86. Mój lekarz kazał za dwa dni powtórzyć badanie żeby sprawdzić jak bardzo przyrosło jedno i drugie.
Gratuluję!!! Super wiadomość! :D
 
reklama
Do góry