reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny. Moje szczęście rośnie.
Waży juz 3500.Jest grzeczna i kochana. Tarczyca zdrowa! ( Musieliśmy zbadać przez moją niedoczynność )Pozdrawiamy Ciocie.
 

Załączniki

  • 1495687674448-1249861897.jpg
    1495687674448-1249861897.jpg
    675,8 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Wszystkiego najlepszego dla solenizantek wczorajszych. Nadrabiam was kochane .
@Porzeczka1234 Super , ze dzidzia rośnie zdrowo. Oby tak dalej.
@lamia78 Śliczna dzidzia.
@Destino Cieszę się z dobrych wieści. Wiara czyni cuda.
@kas Pozdrawiam.
@burczuś Trzymam kciuki za starania.
@matulkaa Powodzenia ).
@bertha Tobie również życzę siły i wytrwałości w dążeniu do celu.
@mała79 Dobrze , że doktor opracował plan działania krok do przodu.
@bea25ta Oby tak dalej wszystko się układało.
@mickey* Trzymam kciuki )).
@czarna_mala Co u ciebie.?
@Czajak Odezwij się.
@nafoczka Życzę zdrówka dla was .
Ja Czekam na MRL.
 
@pixi.nova - ale czad, ten makaron!!! :O Gdzie go można kupić? :D
Potwierdzam, odnośnie Clexane i Accardu. Takie powszechnie zajmują stanowisko lekarze.

@nafoczka - ładna maniana u Ciebie :O Ale dasz radę, kto jak nie ty!

@mickey* - co chwile nowe fakty, czego nie powinno się jeść w ciąży... Może zrobimy jakiś spis, poradnik dla wszystkich z brzuszkami, żeby wiedziały czego raczej unikać w dużych ilościach?
Pewnie wiele chętnie by z tego skorzystało! @Funia90 widzę, też masz wiedzę w tym temacie :)

@Destino - ściskam all time kciukasy!! :*

@Porzeczka1234 - niech rośnie fasolka zdrowo! :)

@Aga...87 - witaj kochana w tym naszym gronie :( światełko dla Twoich dzieci (*)

@lamia78 - super :*


Dla wszystkich DŻOAN spóźnione życzenia!!!!


Ja zaraz, dziewuszki, idę na badania krwi, urywam się z pracy i robię: pakiet na tarczyce znowu, homocysteine, wit. D, B12, B9 i coś tam jeszcze mam chyba na liście...
Trzymajcie kciuki o dobre wyniki! :*
 
Witam,

Jestem tutaj nowa. Mam za sobą 4 straty- 7 tc, 18 tc, 22 tc i 18 tc (przedwczoraj). Jedna ciążę udało mi się donosić do 38 tc- córka urodzona cc, ma prawie dwa latka.

Mam stwierdzona niewydolność szyjki macicy i założony szew przezbrzuszny na cieśń macicy. Ostatnia strata- wewnątrzmaciczne obumarcie płodu. Wcześniejsze spowodowane niewydolnością, a 7 tc puste jajo płodowe.

Lekarze nie znają przyczyny obumarcia, wszystkie wyniki w normie, USG prenatalne idealne.

Odgrzebalam jednak stare badanie genetyczne, które zrobiłam na własną rękę, gin olał. Mutacja MTHFR C677t TT, homozygota. Czy możecie mi pomóc, co to oznacza, jakie postępowanie przed i w trakcie ciąży, jakie leki?

Z góry dziękuję za pomoc
Kochana bardzo mi przykro z powodu Twoich strat :( ale musze ci powiedziec jestes niesamowicie dzielna !!! :) walczysz o drugie malenstwo rodzenstwo dla slicznej coreczki i wiesz co nie poddawaj sie!! Trzymam mocno kciuki za Ciebie ja niestety nie wiem nic na temat mutacji ale dziewczyny tu sa prawdziwymi fachowcami i napewno ci diradza ja bede po zaciazeniu na luteinie i clexane ale ty chyba zelazny zestaw aha po 3 poronieniu masz wszystkie badania genetyczne na NFZ :)
 
reklama
Do góry