reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
W 11dpo po podanym zastrzyku moze sie jeszcze utrzymywać w organizmie. Jedynie co da pewność to powtórzenie bety po 48 godzinach, najlepiej w tym samym laboratorium. Jak bedzie przyrost to super. A jak poniżej to znaczy ze dzisiejszy wynik był zafalszowany substancja z zastrzyku.
 
dziewczyny tzrymam kciukasy za wszystkie testujące już cieszące się wszystkie przed i po dawno mnie nie było ....
ale działo sie u mnie zabrało mnie pogotowie pierwszy raz karetką jechałam..... cos z wątrobą teraz musze do gastrologa się wybrac zeby tego było mało.... podali mi jakiś metoklopamid czy coś w ten deseń przeciw wymiotne mam nadzieje ze nie zaszkodziło to ewentualnemu kropkowi...jak powiedziałam co biore i ze miovarian to wogóle pytali co to za lek bo oni nie słyszeli o takim...normalnie rece mi opadły.....
ale teraz jest ok....chociaz dzis już w pracy czułam jajniory na nieproszoną @ życze sobie żeby nie przyszła....ale boje sie ze znow zawita.....ale nadal mam nadzieje....
 
dziewczyny tzrymam kciukasy za wszystkie testujące już cieszące się wszystkie przed i po dawno mnie nie było ....
ale działo sie u mnie zabrało mnie pogotowie pierwszy raz karetką jechałam..... cos z wątrobą teraz musze do gastrologa się wybrac zeby tego było mało.... podali mi jakiś metoklopamid czy coś w ten deseń przeciw wymiotne mam nadzieje ze nie zaszkodziło to ewentualnemu kropkowi...jak powiedziałam co biore i ze miovarian to wogóle pytali co to za lek bo oni nie słyszeli o takim...normalnie rece mi opadły.....
ale teraz jest ok....chociaz dzis już w pracy czułam jajniory na nieproszoną @ życze sobie żeby nie przyszła....ale boje sie ze znow zawita.....ale nadal mam nadzieje....

O kurczę Cikulinka to nie dobrze. Mam nadzieje ze już lepiej. A co z wątroba mówili coś lekarze w szpitalu? Badania porobili?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, do mnie dzisiaj z rana przyszła nieproszona @ starania naturalne nie przyniosły efektu ani witaminki które podaje mężowi - on się śmieje i wydziwia, że czuje się jak dziadek bo tyle tego bierze (4-5 szt. dziennie)
@Evelevel wpisz mnie proszę do kalendarza na 9 sierpnia - wizyta u nowego lekarza. Muszę skonsultować swój przypadek z profesorem, zobaczymy co powie.
Wszystkim staraczkom oczywiście życzę większego szczęścia niż u mnie i trzymam kciuki :)
 
Do góry