reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Niestety wyniku dzisiaj nie będzie :/ dopiero w poniedziałek. Oszaleje! Pobiegłam do apteki i... jedna kreska :/
Dzisiaj mamy wesele więc chciałam wiedzieć. Ale chyba na wszelki wypadek nie będę piła. Może na test jest jeszcze za wcześnie? Czy to tylko głupia nadzieja...
 
Niestety wyniku dzisiaj nie będzie :/ dopiero w poniedziałek. Oszaleje! Pobiegłam do apteki i... jedna kreska :/
Dzisiaj mamy wesele więc chciałam wiedzieć. Ale chyba na wszelki wypadek nie będę piła. Może na test jest jeszcze za wcześnie? Czy to tylko głupia nadzieja...
Tyczusia, który masz dzień po inseminacji?
 
Tyczsia troche juz minelo od iui ale jak to mowimy dopoki nie ma @ jest nadzieja:) idz na wesele baw sie dobrze a jak wypijesz lampke dwie na rozluznienie nawet w razie co to fasolce nie zaszkodzisz a Ty sie troche oderwiesz i zajmniesz mysli:))
Gdzies juz pisalam ze bete mialam kolo 40-50 jak dobrze pamietam a test nawet cien cienia nie pokazal w ten dzien rano:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po wszystkimi .Beta negatywna .14 dni po iui. Więc dupka nie ma co brać chyba go odstawie. Nąwet nie jest mi juz przykro czego sie moglam spodziewać . Najgorzej że już w tym roku mi inseminacji nie zrobi ,bo mowi zebym odpoczęła od stymulacji .
Tyczusia Powodzenia&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Już po wszystkimi .Beta negatywna .14 dni po iui. Więc dupka nie ma co brać chyba go odstawie. Nąwet nie jest mi juz przykro czego sie moglam spodziewać . Najgorzej że już w tym roku mi inseminacji nie zrobi ,bo mowi zebym odpoczęła od stymulacji .
Tyczusia Powodzenia&&
Alicja, przytulam Cię, wiem co czujesz.
Dupka odstaw, szkoda przedłużać cyklu. Za miesiąc i tak są święta, przeżyj je na spokojnie, nie myśląc o lekach, monitoringach, badaniach, zabiegu...
Niech odpocznie organizm i głowa. A nuż jakiś bożonarodzeniowy naturals się trafi. A nawet jak nie, to w nowym roku wszystkie będziemy w ciąży! Zobaczysz.
Uściski :*
 
Do góry