reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny czy któraś z was stosuje koenzym q10 na lepsze pecherzyki?



Kwiecień/maj - kalendarz
W tym miesiącu się uda!

27.04 @zuzik85 wizyta kontrolna ciążowa
29.04 @Artemida90 kolejne usg przed iui (nic nie rośnie)
30.04 @Evelevel USG II trymestru
30.04 @redferrari wizyta kontrolna
4.05 @Marzena87 test Papa
5.05 @agatgagat testowanie po 4 IUI
7.05 @redferrari wizyta kontrolna
7.05 @HiperNova kontrola ciążowa
10.05 @anolianna wizyta kontrolna ciąży
10.05 @HiperNova wizyta u genatyka
15.05 @mstar wizyta u nowego lekarza
15.05 @Kefirek badania prenatalne
 
Dziewczyny! W piątek miałam pęcherzyk 24mm i dostałam zastrzyk Ovitrelle. Przez weekend z mężem ostro działaliśmy i jutro jadę na kontrolne usg sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Czy zdarzyło się wam że po zatrzyku pęcherzyk nie pękł? Czuję takie dziwne uczucie po prawej stronie. No i wstępnie w następną sobotę mamy testować nasze efekty.
 
jak to nic nie rośnie? @Artemida90 opowiadaj szybciutko

No dzisiaj 16dc na usg widać endometrium 10 -11mm a na jajnikach największy ma 11mm i jest spłaszczony ☹️ jajniki mnie bolą i ciągnie w pachwinach a na usg cisza w eterze. W niedziele kolejne usg. Ciągnie się ten cykl, późne iui się szykuje. Smutek mnie dopadł. Kolejne zastrzyki mnie czekają...
 
reklama
No dzisiaj 16dc na usg widać endometrium 10 -11mm a na jajnikach największy ma 11mm i jest spłaszczony ☹️ jajniki mnie bolą i ciągnie w pachwinach a na usg cisza w eterze. W niedziele kolejne usg. Ciągnie się ten cykl, późne iui się szykuje. Smutek mnie dopadł. Kolejne zastrzyki mnie czekają...
nie smutaj - ja też przy pierwszym cyklu tak miałam, a po zastrzykach rosło - tyle, że zastrzyki drogie... ale cóż to nic przy cenie ivf. Głowa do góry - lepiej późno niż za wcześnie :)
 
Do góry