reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej Dziewczyny
Proszę o poradę bardziej doświadczone staraczki w temacie iui.

W skrocie: lekarka powiedziała ze co 3 miesiące należy robić badanie czystości pochwy ( biocenoza), przed pierwszą inseminacja było ok, później badanie i po tygodniu telefon ze jest bakteria i konieczne globulki ( cykl i tak był na straty bo nie było pęcherzyków), teraz mam miesiaczke i po niej znowu to badanie w celu sprawdzenia skuteczności leczenia i tu pojawia się problem: na badanie musze czekać aż skończy się miesiączka, zaraz po niej biegnę do kliniki jednak na wyniki czeka się minimum 7 dni roboczych ( podobno) a to oznacza ze w terminie planowanej iui nadal moge byc bez wynikow i lekarz zabroni podejścia do inseminacji czyli kolejny miesiąc w plecy.... a nie musze Wam pewnie mowic jak taka bezczynnosc boli i doluje.

Czy ktoras z Was miala taka sytuacje? Czy wiecie moze czy wszedzie tak dlugo czeka sie na wyniki biocenozy pochwy? Czy stosowalyscie globulki Fluomizin? Lecze się w Katowicach.
Będę wdzięczna za jakieś info.
 
reklama
Hej Dziewczyny
Proszę o poradę bardziej doświadczone staraczki w temacie iui.

W skrocie: lekarka powiedziała ze co 3 miesiące należy robić badanie czystości pochwy ( biocenoza), przed pierwszą inseminacja było ok, później badanie i po tygodniu telefon ze jest bakteria i konieczne globulki ( cykl i tak był na straty bo nie było pęcherzyków), teraz mam miesiaczke i po niej znowu to badanie w celu sprawdzenia skuteczności leczenia i tu pojawia się problem: na badanie musze czekać aż skończy się miesiączka, zaraz po niej biegnę do kliniki jednak na wyniki czeka się minimum 7 dni roboczych ( podobno) a to oznacza ze w terminie planowanej iui nadal moge byc bez wynikow i lekarz zabroni podejścia do inseminacji czyli kolejny miesiąc w plecy.... a nie musze Wam pewnie mowic jak taka bezczynnosc boli i doluje.

Czy ktoras z Was miala taka sytuacje? Czy wiecie moze czy wszedzie tak dlugo czeka sie na wyniki biocenozy pochwy? Czy stosowalyscie globulki Fluomizin? Lecze się w Katowicach.
Będę wdzięczna za jakieś info.
A w której klinice ?
 
Hej Dziewczyny
Proszę o poradę bardziej doświadczone staraczki w temacie iui.

W skrocie: lekarka powiedziała ze co 3 miesiące należy robić badanie czystości pochwy ( biocenoza), przed pierwszą inseminacja było ok, później badanie i po tygodniu telefon ze jest bakteria i konieczne globulki ( cykl i tak był na straty bo nie było pęcherzyków), teraz mam miesiaczke i po niej znowu to badanie w celu sprawdzenia skuteczności leczenia i tu pojawia się problem: na badanie musze czekać aż skończy się miesiączka, zaraz po niej biegnę do kliniki jednak na wyniki czeka się minimum 7 dni roboczych ( podobno) a to oznacza ze w terminie planowanej iui nadal moge byc bez wynikow i lekarz zabroni podejścia do inseminacji czyli kolejny miesiąc w plecy.... a nie musze Wam pewnie mowic jak taka bezczynnosc boli i doluje.

Czy ktoras z Was miala taka sytuacje? Czy wiecie moze czy wszedzie tak dlugo czeka sie na wyniki biocenozy pochwy? Czy stosowalyscie globulki Fluomizin? Lecze się w Katowicach.
Będę wdzięczna za jakieś info.
Faktycznie szkoda cyklu, a swoja droga to masz problem z owulacja, ze nie masz pecherzykow? Bo i tak zwykle daja jakies leki na owulke od 3-7 dnia cyklu clo czy aromka czy lamette. Moze sprobuj zrobic gdzies na wlasna reke ta bioocene, podzwon czy na cito tego nie robia w okolicy.
 
Klinika Agelius Provita.
Tak, mam pcos i brak owulacji, jestem trzeci cykl na lamette, w drugim pecherzyki nagle zniknęły.
Masz rację spróbuję gdzieś poszukać. Dziękuję
 
Klinika Agelius Provita.
Tak, mam pcos i brak owulacji, jestem trzeci cykl na lamette, w drugim pecherzyki nagle zniknęły.
Masz rację spróbuję gdzieś poszukać. Dziękuję
Zadzwon do Bociana w Kato , mysle, ze bd szybciej. Na szczegolowe nasienie czekalismy tam 3h.
 
reklama
Cześć! jestem tu nowa. Za mną druga inseminacja bez stymulacji, zakończona fiaskiem, rano wykonywałam test. Przede mną kolejne podejście już ze stymulacją... Dawca jest nieznany, niestety mój mąż nie może nim być. Skąd Wy bierzecie siły na walkę? Przygotowujecie sie w jakiś szczególny sposób? Jesteśmy w zasadzie pogodzeni z faktem, że nic z tego nie wyjdzie, jednak to obecne zawieszenie doprowadza mnie do szaleństwa.
 
Do góry