reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Plum1986 CBA i IMK masz, czekasz zapewne na LCT, który pokaże, ze jesteś uczulona na partnera i czy możesz być szczepiona jego limfocytami, czy dawców. O ile taka byłaby propozycja.
A wieczorami, koło dziewiętnastej, zwalniają się wizyty. Można wtedy zadzwonić i zapytać czy jest jakiś wcześniejszy termin. Teraz ostatnio któraś z dziewczyn chciała zaproponować jakiś wcześniejszy termin na wizytę, bo jej zależało na późniejszym. Ale nie pamiętam która to była. Może się jeszcze odezwie na dniach.
A czemu zdecydowaliście się na in vitro, skoro w pierwszą ciążę zaszłaś naturalnie?
 
reklama
@Plum1986 CBA i IMK masz, czekasz zapewne na LCT, który pokaże, ze jesteś uczulona na partnera i czy możesz być szczepiona jego limfocytami, czy dawców. O ile taka byłaby propozycja.
A wieczorami, koło dziewiętnastej, zwalniają się wizyty. Można wtedy zadzwonić i zapytać czy jest jakiś wcześniejszy termin. Teraz ostatnio któraś z dziewczyn chciała zaproponować jakiś wcześniejszy termin na wizytę, bo jej zależało na późniejszym. Ale nie pamiętam która to była. Może się jeszcze odezwie na dniach.
A czemu zdecydowaliście się na in vitro, skoro w pierwszą ciążę zaszłaś naturalnie?

Długa historia... pierwsza ciąża myślę że była jakimś cudem po tym co się później okazało. Jak zaszłam w pierwsza ciążę to się okazało że nam dość spora torbiel która później została zdiagnozowano jako endometrialna. Lekarz dał nam kilka miesięcy na starania i powiedział że jak się nie uda to czeka mnie laparoskopia. Niestety się nie udało i po laparoskopi potwierdziło się że to endometrioza. Oprócz torbiel znaleźli jeszcze zrosty... między czasie mój M zrobił badania nasienia i tu okazało się że wszystkie parametry w stanie krytycZnym . A morfologia "0" % . Więc tak z perspektywy czasu myślimy że ta pierwsza ciąża to jakiś cud był. Jeszcze na dokładkę gdy robiliśmy badania w klinice wyszło że mam niskie AMH. Lekarz powiedział że z takimi wynikami to nie ma na co czekać i tak podjęliśmy decyzje o IVF.
 
@Maciejka78 moze w wolnej(haha) przeslesz zdjecie malutkiej...a któraś pomniejszy i wrzuci tu nam? Co do laktacji to oczywiście nie ma to jak mleko mamy...ale najważniejsze,żeby Niunia(jakie dostala imię?) była najedzona:)
 
Agatka Matylda pozdrawia
20180621_081351.jpg
wszystkie Ciocie :*
 

Załączniki

  • 20180621_081351.jpg
    20180621_081351.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 571
reklama
@Maciejka78 jaka to pieknosc!

Ja jestem po 1szych badaniach serduszka w poradni perinatalnej w Warszawie. Wszystko pieknie:) jeszcze 7 wizyt przede mna, do 24 tc potem juz nie ma ryzyka przenikania przeciwcial do lozyska. Super sprzet mili lekarze pokazali mi super siusiaka:) dojazdy uziazliwe ale co sie napatrze dzidzia (na nfz- wreszcie cos) to moje:). Na teraz crl 12.5 cm:) a z nozkami to kawal chlopa bym powiedziala:) a i przesylam bąbelka:)

Powodzenia kochane:*
 

Załączniki

  • 20180622_111233-1.jpg
    20180622_111233-1.jpg
    346,6 KB · Wyświetleń: 90
Do góry