reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja dziś 15dpo, okresu nadal brak, wg apki powinien być jutro, wg mnie wczoraj :D Ale mam za to dużo wodnistego śluzu i uczucie mokrości, ciągle chodzę i sprawdzam czy małpa nie przyszła, ale nic 🤔 Dziś jestem w pracy więc zatestuję jutro, nie mogę się doczekać bo jakaś mikro nadzieja się pojawiła :p
 
A mi się ponad 5dni spóźnia okres i nadal test negatywny ...
A może betę zrób?
Ja znowu dzisiaj zrobiłam test o oczywiście negatywny - jestem w 31 dniu cyklu, a mam je 30-35 więc czego się mogłam spodziewać, nie wiem 🙈 ale nie mogę się powstrzymać chyba oszaleję
Trochę mnie mdli i kręci w głowie ale ja tak mam zawsze przed okresem i serio już chce żeby wiadomo było w którą stronę, to czekanie jest dla mnie najgorsze :(
Betę bym zrobiła w przyszłym tyg ale się boję ze panie z lokalnego laboratorium wezmą mnie za świra co miesiąc robię :/ taka niedziela xD
 
A może betę zrób?
Ja znowu dzisiaj zrobiłam test o oczywiście negatywny - jestem w 31 dniu cyklu, a mam je 30-35 więc czego się mogłam spodziewać, nie wiem 🙈 ale nie mogę się powstrzymać chyba oszaleję
Trochę mnie mdli i kręci w głowie ale ja tak mam zawsze przed okresem i serio już chce żeby wiadomo było w którą stronę, to czekanie jest dla mnie najgorsze :(
Betę bym zrobiła w przyszłym tyg ale się boję ze panie z lokalnego laboratorium wezmą mnie za świra co miesiąc robię :/ taka niedziela xD
jestem za granica i to jest niestety utrudnione ja właśnie nic nie czuje tak jak zawsze były jakieś znaki tak teraz nic martwię się ze to może być coś złego
 
Też znam takie historie xD jedna z moich sióstr zaszła w ciążę przy pierwszym miesiącu starań po mocno zakrapianym urlopie w Grecji xD a ja tu 5 miesiąc i się nie zapowiada xD może i to jest recepta żeby trochę głowa odpuściła... Ja sama nie wiem, wszystkim się stresuje 🙈 ale co ma być to będzie!
Szwagierka z pierwszym dzieckiem zaszła w ciążę po pijanemu już z obecnym mężem ja już 4 mieisac starań i dupa blada...
 
Witam. Ostatnio nie zaglądałam jakoś stwierdziłam nie nakręcam się bo jeszcze chwilę i oszaleję w tych staraniach, ale w piątek powinna być planowa @ i nie pojawiła się 😀 zrobiłam test wczoraj negatywny. Brzuch nie boli o dziwo, ale piersi jak zawsze przed okresem i nie wiem co myśleć? @ zawsze jest terminowo czy możliwe że jest ciąża, a test po terminie spodziewanej jest negatywny?
 
22.06 jestem umówiona na wizytę do ginekologa mąż zrobił badania nasienia wszystko jest oki mieliśmy rozpocząć starania ze wspomagaczami, a teraz sama nie wiem co myśleć.
 
W sumie mam pytanie do dziewczyn po stracie (szczególnie po cp): czy Wam lekarz kazał testować jakoś wcześniej, żeby w razie czego dać leki i monitorować sytuację? Bo ja właściwie miałam taki plan, żeby zatestować w okolicach spodziewanej @ i nawet nie iść na betę, tylko się za jakieś 2-3 tygodnie od pozytywnego testu umówić na wizytę, bo przyznam szczerze, że już nie mam ochoty na takie bieganie co chwilę na betę i do lekarza, bo to dodatkowy stres. Tylko że właśnie w tej poprzedniej ciąży udało mi się wyleczyć cp metotreksatem (nie miałam nawet laparoskopii), bo szybko zaregowałam i wiedziałam, że coś się niepokojącego dzieje. I teraz już sama nie wiem, co robić :/
Hej,
Ja jestem po cp w ubiegłym roku w sierpniu,
leczenie zachowawcze bez ingerencji chirurgicznej i meto. Choć nie wiem co lepsze..
Mi lekarz nie dawal żadnych dodatkowych wytycznych na rozpoczęcie ponownych starań. Powiedzial, że co ma być to będzie. Miałam histeroskopię, wycięcie 3 polipów, odczekałam i znowu się staram od bieżącego cyklu. Jak sie uda zaskoczyć to pobiegnę na dobre USG ok. 7 tygodnia. Z cp nie ma żartów a niestety po jednym cp niebezpieczeństwo kolejnej wzrasta..
 
reklama
No to chyba jednak nie doczekam do jutrzejszego testowania, wodnisty śluz zamienił się w podbarwiony i już zaczynam czuć krzyż, więc apka miała jednak rację :p chociaż poprzednie cykle były krótsze. No trudno, chyba zacznę robić jakieś badania w tym cyklu, żeby mieć poczucie że nie tracę czasu :/ Tylko nie wiem od czego zacząć :/
 
Do góry