reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć ! Witam się z wami w 4cs [emoji85] @ przyszła punktualnie.. No ale nic.. nie załamujemy się i będziemy działać dalej ! Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny! Miłego dnia [emoji8][emoji110]
A więc jednak. Ściskam i trzymam kciuki za kolejny cykl [emoji1696] mnie brzuch coraz mocniej boli, także zaraz do ciebie dołączam [emoji2368]
 
reklama
CLO bierze się kilka cykli i można zwiększyć dawkę więc może tak być . Potem są jeszcze letrozole też w tabletkach 😊
Hej Basiu. Ja jestem już po badaniach u ginekologa. Miałaś rację. Otrzymałam zastrzyki Ovaleap 300 i muszę je robić codziennie przez 7dni. Widzę, ze czeka mnie długa droga… zobaczymy co będzie następne. A Ty jak się czujesz ? Co u Ciebie ?
 
Hej Basiu. Ja jestem już po badaniach u ginekologa. Miałaś rację. Otrzymałam zastrzyki Ovaleap 300 i muszę je robić codziennie przez 7dni. Widzę, ze czeka mnie długa droga… zobaczymy co będzie następne. A Ty jak się czujesz ? Co u Ciebie ?
Hej hej 😊
U mnie dziwny spokój 4 dpo. Byłam przeziębiona i w ogóle takie cyrki w tym cyklu miałam i w domu też, że czekam na @ i bez emocji spisuje na straty ten cykl 🤷‍♀️

7 dni pod rząd to napewno coś urośnie 😊 bądź dobrej myśli 😘
 
Pozytywny test owulacyjny, wzrost temp. prawidłowy w sobote tydzień temu, dalej się utrzymujący, dzisiaj progesteron 11,90 ng/ml przy normach od 1,83-23,8 ng/ml - wyglada na to, że z dużym prawdopodobieńswem owulacja się odbyła, poziom progesteronu w graniach normy, chociaż mógłby być wyższy (w kwietniu jak robiłam miałam wynik 13 ng/ml), czy dla Waszych lekarzy, może któraś miała taki wynik jest on ok, czy lepiej jednak jak jest bliżej górnej granicy? Czekam jeszcze kilka cykli i mąż idzie na badania jak nie będzie II kreseczek. Na razie spokojnie :)
Ja w 21 dc cyklu miałam progesteron 13.25 i gin powiedziała że wynik idealny. Czytałam że gdyby nie było owulacji to progesteron byłby poniżej 2 jednostek.
 
reklama
Do góry