reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
MSTRUGALA4

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam, na szczęście mały wyzdrowiał ;)) co prawda ma małe powikłania gdyż miał porażenie lewego oczka, ma rehabilitacje i muzi mieć częstsze kontrole ale jest już dobrze ;)) pozdrawiam
    czesc.urodzilam synka 6 lipca tego roku,3980, 57cm 10 punktow.na trzecia dobe wyszlam do domu. po 6 dniach goraczka i szpital.diagnoza zapalenie pepka i zapalenie pluc.10 dni antybiotyk po 2 dniach przestal goraczkowac i wszystko bylo dobrze.wyszlam ze drowym dzieckiem do domu w sobote. w piatek zaczal strasznie plakac pomyslalam kolka.ale po jakims czasie zaczal robic sie blady ,dostal goraczke,stekal.pojechalam do szpitala,na izbie przyjec diagnoza rotawirus.przyjeto nas na oddzial u starszakow bo na patologii doktor nie chcial go z tym wirusem bo dzieci na to nie byly chore.mialam tam spedzic z nim tylko 3 dni.ale zachowanie pielegniarek i lekarki budzilo we mnie strach ze cos jest nie tak.Patrykowi sie nie polepszalo tylko pogarszalo.wezwali doktora z odzialu noworodkow przed 18.jak zobaczyl od razu kazal wziasc go na R. zrobil mu punkcje i wyszlo ropne zapalenie opon mozgowych
    bardzo chcialabym sie z toba skontaktowac.moj synek bardzo ciezko zachorowal na zapalenie opon mozgowych i lezy na r .chcialabym z toba porozmawiac telefonicznie bo twoja historia wyglada podobnie do mojej. to moj numer 788945102
    Chyba się nie znamy, ale mamy takie samo nazwisko. Mieszkam w małej miejscowosci między Środą Wlkp. a Jarocinem, za Poznaniem.
    Dziękuję za dodanie mnie do grona przyjaciół. Chociaż nie wiem czy na to zasłużyłam ;)
    pozdrawiam serdecznie
    My same nie wiemy grupa jest a nie mam pojecia ale jeżeli chesz dolączyć do nas to wejdź na mamy bobasów i tam się ujawnij . Pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry