reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
deli80

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witaj deli80,
    październikowa mamusia melduje rozpakowanie :-D Martynka urodziła się 6/10/2013 w 38 tc siłami natury, waga 2960g i wzrost 53 cm. Pozdrawiamy, zabki dwie
    witajcie dziewczyny ja tez jeste sierpniowa mamusia,urodziłam synka 3 sierpnia o 3.15 w nocy,pozdrawiam
    dziękuję że o mnie pomyślałaś ja mam wyrzuty sumienia że tak się od was odseparowałam ale czas nie pozwala mi na przesiadywanie przed komputerem. poza tym jakoś mam mało czasu a jeszcze teraz jak jest już maleństwo, no i miałam też trochę kłopotów w rodzinie itp.
    urodziłam ślicznego synka Szymona 31 sierpnia. oczywiście ja zawsze musze mieć pod górke, okazało się że mam rozbieżność w terminach aż miesięczną:szok: więc w szpitalu przesiedziałam 2 i pół tygodnia i to na sali przedporodowej:wściekła/y: po prostu masakra. no ale w końcu urodziłam. poród był siłami natury, męczyłam się 12 godzin no a na koniec okazało się że mały jest okręcony dwa razy pępowiną wokół szyi, więc położna praktycznie wepchnęła małego z powrotem i jeszcze wsadziła rękę żeby małego uwolnić z pępowiny, w rezultacie rodziłam go dwa razy.
    a jak tam u ciebie wszystko w porzątku mam nadzieję. przysłałabym zdjęcie małego no ale ze względu na to że nie było mnie dawno na bb automatycznie wykasowało mnie z prywatnego.
    Witaj Aniu, ja dopiero jako miesięczna mamusia mogę sie pochwalić swoim synkiem, wcześniej baby blues mnie przerosl. A więc Mikolaj urodził sie 20 sierpnia o 20 godz Cc po wcześniejszych probach Sn. Ważył 3900 i mierzył 57 cm. Pozdrowienia dla wszystkich sierpniowek. Piękny opis
    Zanim zostałeś/aś poczęty/a - PRAGNEŁAM CIĘ,
    Zanim się urodziłeś/aś - KOCHAŁAM CIĘ,
    Zanim minęła 1 minuta Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.
    Może dla świata jesteś tylko dzieckiem... Ale dla mnie jesteś CAŁYM ŚWIATEM! ....(Mamusia)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry