reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
SylwiaZ

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Sylwia zwracam sie do Ciebie z pytaniem i prośbą - otóż w tą sobotę jadę z małym i moją mamą do warszawy (tzn, zawiezie nas i odbierze mój mąz,ale on musi jechać spotkać się ze swoim ojcem, z którym nie widział sie od 20 lat); my chcemy zwiedzić zoo i zachaczyc o ikee, ale boję sie że mały nie da ardy cały dzień być na dworzu - a zapowiada się nam pobyt od 9.00 do 17.00 i czy bałaby szanasa abyśmy mogli Ciebie na krótko odwiedzić (moja ciocia wystawiła nas do wiatru, a przyjaciółka ma imprezę rodzinną);wiem że to weekend i śmiało pisz jeżeli komplikuje to Tobie plany
    z góry pozdrwawiam
    Beata
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry