Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Klaudia u nas dziadkowie byli z Misią od 30 grudnia, a teraz jesteśmy obie u nich bo jutro i pojutrze lekarze. A ona się dobrze czuje :)
u nas kolęda była 27 grudnia ale nie zdążyliśmy na nią bo byliśmy na rehabiltacji
a może spróbuj np dawać zupkę tyle ile je normalnie jako obiad i potem za 1,5h czy dwie spróbować dać ugotowanego, brokuła, marchew, ziemniaka itp i niech sam sobie je może tak się przekona do takich rzeczy nie zupkowych. Moja misia czasem takiego pulpeta zje sama ile zmiażdży tyle zmiażdży ale...
moja je 2 dania w odstępie 1,5h 2h. Najpierw zupka potem 2 danie. Jak zupa z mięsem to wtedy dostanie np. ziemniaka z brokułem,kasze z warzywami a jak zupka bezmięsna to 2 danie np. ziemniak z pulpecikiem mięsnym.
aniwar a my nie mamy mebli przy których Misia by mogła chodzić bo w pokoju duża komoda i szafka na tv, w jej pokoju szafa a w kuchni za wysokie i jedynie dzwiczka se otwiera
a Miśka jest od świat maniakiem jeździka ma taki różowy z disney a do tego nieodmiennie piramida latarnia ikea i ślimak FP a i ogródek z Little Tikes od początku nam towarzyszy teraz sobie przy nim siedzi i gra
zimowe buty wydaje mi się ze lepiej kupić w sklepie i zmierzyć bo jak mają być już sztywne itd to ja nie będę kombinować z allegro. My na zimę mamy kombinezon a nawet dwa tylko nie wiem jak rozmiarowo będzie;)
My mamy 2 pary bucików ale to takie papcie bardziej:) adidaski i trampki ale miękkie. Nie bede małej prowadzać bo nie chce jej psuć kręgosłupa poczekam aż sama zacznie:)
Nicola - smutne co piszesz. Mam nadzieję że będzie już dobrze. Wiem troche co czujesz bo my też dużo przeszliśmy 3 tygodnie po porodzie, co trwa do dziś poniekąd
Blondi - możesz zacząć gluten wprowadzać po 10mcu ale ja bym potraktowała to tak jakby miał 6mcy czyli 2 miesiące ekspozycja na gluten te 2-3g a dopiero później bez ograniczeń. Skoro źle reagował to nie można mu dać odrazu takiej bomby glutenowej tylko też trzeba organizm stopniowo przyzwyczaić...
zupka to mi się wydaje że taka sama tylko z większymi kawałkami. A na drugie danie np. kawałek ryby + ugotowane brokuły, albo jakieś mięsko + fasolka, rozwiązań jest dużo :) albo jakieś kotleciki mięsno warzywne? jeszcze nad tym nie myślałam bo w sumie trochę czasu jest :)
u nas też na poduszce tej cienkiej śpi a też czasem na brzuchu ją znajdę, albo nogi powsadza między szczebelki to potem drze kopare bo nie umi wyciagnąć :) i ma kołderkę jak zimniej i kocyk a czasem sama flanela choć i tak wiecznie rozkopana
a my wczoraj po neurologu i logopedzie, w środę rano EEG nie wiam jak mała mi zaśnie bo zawsze z tym problem jest. Mam ją obudzić ze 3h wcześniej czyli koło 5 i trzmać do 10 bez spania;( potem neurolog znowu, psycholog bo musimy obiegówkę zrobić w ośrodku i na końcu rehabilitacja.
No i zobaczymy...
Ulkan zrób mu kleik albo kaszkę smakową i domieszaj do tego owoce. Moja tak je, bo same owoce to miala na chwilę i głodna a jak dam jej z kleikiem albo kaszką to je z przyjemnością i dłużej syta jest.
5 posiłków dziennie więc jest akurat.
u nas jest
koło 8 pierś
10 jogurt
12 zupka
15 pierś...