• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Luna_88
  • Sortuj według data
  1. Luna_88

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Nie martw się, będzie dobrze:*. Moje wyniki z krwi też mocno mnie wystraszyły, bete miałam duuużo za wysoką, ponad 4 mom, białko niskie, usg w porządku i 29 maja urodziłam śliczną zdrową córeczkę. Nie robiłam amnio, ryzyko 1 do 286
  2. Luna_88

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Moja koleżanka przechodziła amnio, u niej ryzyko 1 do 4 z testów pappa i przezierność ponad 5 wyszła....a dzidziuś zdrowy:)
  3. Luna_88

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Niby tak ale myślę że to jest róznica w wieku plus troche lepsza pappa. Gybym była starsza ryzyko wyszłoby większe. Mimo wszystko mam nadzieję że i u mnie i u Ciebie będzie dobrze i dzieciaczki urodzą się zdrowe:*
  4. Luna_88

    Amniopunkcja robić czy nie?

    U Ciebie przezierność jest mała, ja miałam 1,7 w 12 tygodniu i 4 dniu. Pappa robiłam w 11 tyg i 2 dniu, bo mój lekarz twierdzi, że lepiej jest ją robić wcześniej(bardziej wiarygodne wyniki). Na badaniu prenatalnym miałam już wynik testu. Parametry z usg wyszły prawidłowo, jednak zawyżona beta...
  5. Luna_88

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Cześć, w którym tygodniu dokładnie miałaś usg i jaka przezierność u Ciebie wyszła? Mam podobne wyniki pappy ale nie zdecydowałam się na amnio. Na połówkowych wszystko wyszło ok. Będę mieć córeczkę.
  6. Luna_88

    Czerwcowe mamy 2020

    ja nadal nie mam
Wróć
Do góry