• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Dominav
  • Sortuj według data
  1. D

    Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

    dziękuję bardzo Kasia! :- )
  2. D

    Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

    Hej, A czy orientujecie się jak jest z L4 dla męża - opieka po porodzie nad żoną? Bo to zdaje się przy wypisie chyba w szpitalu można uzyskać, a jest tak faktycznie? Czy któraś z Was ma takie doświadczenia? Serdeczności, Domi
  3. D

    Listopad 2015 :)

    Kasia, u mnie podobnie - są dni, że mam wrażenie, że Mały nic innego nie robi jak bryka, ale są też dni, że tylko delikatne uderzenia czuję (choć tych dni jest stosunkowo mało). Jak jestem bardziej aktywna wtedy mniej ruchów czuję.. ale obserwuj, obserwuj - bo to ważne - i nie martw się na zapas! :)
  4. D

    Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

    Hej dziewczyny! Czy wiecie może ile wcześniej trzeba się stawić na Kopernika w celu wyznaczenia terminu cięcia? Mam niestety planowaną cc tylko nie wiem kiedy się udać by nie było ani za wcześnie ani - co gorsze- za późno i co ze sobą trzeba mieć. Planowany termin porodu to połowa listopada...
Wróć
Do góry