• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Shreeky
  • Sortuj według data
  1. S

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Ku pokrzepieniu serc! Moja historia: Wiek 34, niedoczynność tarczycy, w 6 i w 13 tc. krwawienia ale niezbyt obfite - krwiaki podkosmowkowe. W obrazie USG niedomykalność zastawki trójdzielnej - nie panikowaliśmy bo starsza córka też ma a jest zdrowa - reszta ok, CRL 66.3 mm, NT 1.5, kość nosowa...
Wróć
Do góry