• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: ewum
  • Sortuj według data
  1. E

    Poznajmy Sie!!

    Hej michasia! Faktycznie, pusto. Może się coś ruszy...? Starania póki co bezowocne. Ale to dopiero początek. Również zerknęłam na Twój profil i widzę, że u Ciebie końcówka ciąży? Trzymam kciuki!
  2. E

    Poznajmy Sie!!

    Cześć, Dziewczyny! Mam na imię Ewa (ten nick to nie zmyła) ;-) i jestem starającą się mam-nadzieję-przyszłą mamusią, która chwilowo mieszka w... USA. Mogę przytulić się do Waszego wątku? Poszukuję miejsca wymiany myśli i doświadczeń w związku z ciążą i porodem poza granicami Polski, ale...
  3. E

    Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

    Cześć, Dziewczyny. Dołączam do wątku staraczkowego. To dopiero początek naszych starań. Mam nadzieję, że niebawem się uda.
  4. E

    1 DZIECKO PO 30-STCE

    jołasia, trzymam mocno kciuki!
  5. E

    1 DZIECKO PO 30-STCE

    Ha! To w takim razie ja się pojawiam! W tym roku skończę 33 i staramy się o pierwszego dzidziusia. Czołem!
Wróć
Do góry