Cześć, Dziewczyny!
Mam na imię Ewa (ten nick to nie zmyła) ;-) i jestem starającą się mam-nadzieję-przyszłą mamusią, która chwilowo mieszka w... USA. Mogę przytulić się do Waszego wątku? Poszukuję miejsca wymiany myśli i doświadczeń w związku z ciążą i porodem poza granicami Polski, ale...