• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: kikib
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. K

    Problemy z zajściem w ciążę :(((

    mąż był na badaniu nasienia, jest wszystko ok. Także staramy się dalej i zobaczymy!
  2. K

    Problemy z zajściem w ciążę :(((

    Ja mam podobna sytuacje jak Felicity. Przez 5 lat brałam tab. Zaraz po slubie je odstawilam, ale uwazalismy. Od maja 2011 staramy sie o baby i nic. Tez robie sobie testy owulacyjne, zeby dokladnie okreslic dni plodne. Bylam narazie u gina na badaniu ogolnym i niby jest wszystko ok. Boje sie, ze...
Wróć
Do góry