Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
dziewczyny ale macie super brzusie...domki:-)
ja w pierwszej ciązy byłam płaska do 5 mc
za to teraz wywaliło mnie od samego pączątku, wieczorkiem zrobie fotkę i wkleje
Ja nie wiem dlaczego ale lubię nietypowe imiona, i to nie ma nic wspólnego z pochodzeniem, środowiskiem czy innymi bzdurami:-)
Mój pierwszy syn ma na imie Dorian, i razem z mężem od samego początku wiedzieliśmy ze nasze dziecko będzie miało tak na imię.
Teraz też obstawiam że bedzie facet i...