• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: agulus
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

    dziewczyny ale macie super brzusie...domki:-) ja w pierwszej ciązy byłam płaska do 5 mc za to teraz wywaliło mnie od samego pączątku, wieczorkiem zrobie fotkę i wkleje
  2. A

    Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

    Ja nie wiem dlaczego ale lubię nietypowe imiona, i to nie ma nic wspólnego z pochodzeniem, środowiskiem czy innymi bzdurami:-) Mój pierwszy syn ma na imie Dorian, i razem z mężem od samego początku wiedzieliśmy ze nasze dziecko będzie miało tak na imię. Teraz też obstawiam że bedzie facet i...
Wróć
Do góry