• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Marzena_84
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. M

    Styczniowe mamy 2020

    Współczuję. Wiem jak to jest, ale mam nadzieję że kolejny raz będzie ok. Trzymaj się
  2. M

    Styczniowe mamy 2020

    może jednak z czasem zmienisz zdanie. Tego ci życzę.
  3. M

    Styczniowe mamy 2020

    Może dzidzia zrobi wszystkim na przekór i będzie dobrze.
  4. M

    Styczniowe mamy 2020

    Przykro mi. Bądź jednak dobrej myśli że w końcu się uda.
  5. M

    Styczniowe mamy 2020

    bądź dobrej myśli, może jeszcze się pojawić, trzeba cierpliwie czekać. Lekarz coś więcej mówił?
  6. M

    Styczniowe mamy 2020

    mnie męczą mdłości o każdej porze dnia i w nocy. Z córką nie miałam żadnych objawów, a teraz niestety nie jest tak różowo. Dodatkowo brak sił na cokolwiek. Czekam tylko miesiąc jeszcze I uciekam na l4
  7. M

    Styczniowe mamy 2020

    Gratulacje
  8. M

    Styczniowe mamy 2020

    Dziękuję. Życzę wszystkim by też się udało.
  9. M

    Styczniowe mamy 2020

    Jestem po wizycie u lekarza. Licząc od okresu to 7 tydzień i 3 dni. Serduszko bije. Dzidzia ma 13 mm. Jestem szczęśliwa
  10. M

    Styczniowe mamy 2020

    Współczuję. I znam to uczucie z poprzedniego razu. głowa do góry i trzeba wierzyć że będzie dobrze przy kolejnej próbie
  11. M

    Styczniowe mamy 2020

    Ja też 35
  12. M

    Styczniowe mamy 2020

    Trzeba być dobrej myśli i cierpliwie czekać, nie myśl o złych rzeczac. Bijące serduszko na bank wkrótce usłyszysz
  13. M

    Styczniowe mamy 2020

    Witam wszystkich serdecznie. U mnie termin 2 styczeń, na razie według kalkulatora. Obecnie 8 tydzień. Wizyta u lekarza 20.05. Mam nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawiam
Wróć
Do góry