Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dzięki dziewczyny za rady,
nawet nie mam z kim o tym wszystkim porozmawiać.
Faktycznie nie pomyślałam o opiece społecznej.
Zaraz też poszukam prawnika i przygotuje się na poniedziałek.
Mieszkamy w Rybniku, nie jest to małe miasto- więc powinnam coś znaleźć.
Drodzy Państwo,
potrzebuje pomocy.
Już nie wiem co mam robić.
W zeszłym roku razem z mężem popadliśmy w długi. Mi nie przedłużono umowy po porodzie, byłam na zasiłku dla bezrobotnych, a obecnie bezskutecznie szukam pracy.
Mąż też miał problemy w pracy, ostatecznie teraz zarabia podstawę. Na...