• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Xelia
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Xelia

    Lipiec 2014

    Poduche mam polskiego producenta 'Ty i My, z wkładem z kulek silikonowych. Jak dla mnie super. Pierwsza noc przespana bez bólu pleców. Róznica między dziećmi spora. Synek ma 12 a córcia 8 lat. Ale jesteśmy szczęśliwi. Emily_emu ja czuję jak mi się mały wypycha już od tygodnia, a u mnie 16tc. :)
  2. Xelia

    Lipiec 2014

    Witam wszystkie mamy. Jestem z Warmii. U mnie 15 tc i 5d. Mam już dwoje urwisów a to słoneczko oczekiwane teraz bedzie miało na imię "Wpadka". Na koniec stycznia wizyta u genetyka-test pappa jak dla mnie super, biorąc pod uwagę moje latka /40/ Miałam stres trzy tygodnie. Wizytuje sie u dwóch...
Wróć
Do góry