• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Robaczkowa
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. R

    Sierpniówki 2014

    Witam :) Znajdzie się miejsce dla jeszcze jednej sierpniówki? Będzi mi bardzo miło :)
  2. R

    poród - szpitale

    Marika ​dziekuje za odpowiedź.Nie zaznaczyłam,że biorę pod uwagę państwowe szpitale...ale dobrze wiedzieć :)
  3. R

    poród - szpitale

    Witam.Jestem nowa na wątku i forum :) Tp mam na początek sierpnia i powolutku zaczynam myśleć o szpitalu. Mało tutaj aktualnych informacji..może któraś z Was ostatnio rodziła i podzieli się swoimi wrażeniami z białostockich porodówek?
Wróć
Do góry