Hej
Ja Was tu od czasu do czasu podczytuję, ale sama wpadam tylko po radę, mój syn z tych bardzo absorbujących, a z nim na rękach to ciężko ;)
Napiszcie mi, ile Wasze dzieci zjadają mleka?
Karmię piersią + sztuczne z butelki, ale Antek potrafi zjeść butlę - 120ml i wygląda że mu mało, za pół...