Hej dziewczyny, ja tu po raz pierwszy.. :)
jestem po dwóch poronieniach (10 i 6 tydzień), w ost.sobotę na teście pojawiły mi się znowu magiczne 2 kreseczki.
Jestem w 5tc, sam początek, beta w pon wynosiła 113, dziś 397, czy przyrost jest na pewno ok?
Strasznie się martwię, jestem juz po dwóch...