Miciurka niestety z wozka juz nie korzystamy a na rowerku moj maly jeszcze nie umie jezdzic.
piszecie, ze chce sie Wam spac. Mi tak samo, codziennie wstaje 5.30 i caly dzien ziewam. Kawe odstawilam. W pracy mnie wypytuja kolezanki, czy jestem w ciazy, ja zaprzeczam. Nie chce jeszcze tego...