• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: aneta9292
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    Majowe mamy 2017

    Super;) Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  2. A

    Majowe mamy 2017

    To swietnie [emoji8] i na kiedy termin? Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  3. A

    Majowe mamy 2017

    Czas bardzo szybko leci [emoji5] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  4. A

    Majowe mamy 2017

    Zostalo ci tylko +/- 33 tyg na spotkanie z maluszkiem [emoji5][emoji173] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  5. A

    Majowe mamy 2017

    A na kiedy masz termin?? Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  6. A

    Majowe mamy 2017

    Gratulacje[emoji173][emoji173] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  7. A

    Majowe mamy 2017

    Jak po wizycie? Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  8. A

    Majowe mamy 2017

    Strasznie dlugo czekac te 2 tyg Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  9. A

    Majowe mamy 2017

    Cykl 28-30 dni Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  10. A

    Majowe mamy 2017

    Daj znac po ;) Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  11. A

    Majowe mamy 2017

    6 od OM. Powiedzial ze wszystko w porzadku i kazal przyjsc za dwa tyg Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  12. A

    Majowe mamy 2017

    Dziewczyny ja juz jestem po.. Pecherzyk 13 mm ale nic wiecej nie widac.. Martwie sie. Kolejna wizyta za 2 tyg Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  13. A

    Majowe mamy 2017

    Dziewczyny jak to jest z podnoszeniem? Przenoszeniem podnoszeniem roznych rzeczy np zgrzewka wody mineralnej czy kosz mokrego prania? Robicie to same czy ktos wam w tym pomaga? Zastanawiam sie jak to jest u innych mam... Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  14. A

    Majowe mamy 2017

    Wlasnie dlatego chce ciaze prowadzic u lekarza do ktorego moge isc prywatnie zeby konkretnie powiedzial co i jak.. Raz tez bylam u gina naNFZ i to bym moj pierwszy i ost raz. Zbyl mnie i nic nie powiedzial konkretnego. Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  15. A

    Majowe mamy 2017

    Swietna wiadomosc [emoji176][emoji176][emoji176] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  16. A

    Majowe mamy 2017

    Ja wizyte mam w pon i ddokladnie mam jak ty tez sie stresuje chociaz wolalabym zeby to bylo dzisiaj bo jestem wszystkiego ciekawa [emoji5] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  17. A

    Majowe mamy 2017

    Z tymi odwiedzinami to jest tak ze ja poprostu bede odmawiacc przez pierwszy miesiac bo poprostu chce sie nacieszyc swoim dzieckiem. Znajomi moga poczekac Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  18. A

    Majowe mamy 2017

    Z tego co wiem to lot samolotem we wczesnej ciazy nie jest wskazany. Jesli kobieta musi lecciec to najlepiej miedzy 18 a 24 tyg. Po 35 tyg nie wpuszczaja do samolotu. I trzeba przedewszystkim miec zaswiadczenie od lekarza ze nie ma przeciwskazan do lotu Ja bede leciec w lutym i nie wiem czy to...
  19. A

    Majowe mamy 2017

    Gratulacje [emoji5] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  20. A

    Majowe mamy 2017

    Dadzi- wracaj do zdrowia kochana Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  21. A

    Majowe mamy 2017

    U mnie najprawdopodobniej 8 maja;) Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  22. A

    Majowe mamy 2017

    Tzn ze termin porodu wypada ci na 7 maj? [emoji5] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  23. A

    Majowe mamy 2017

    W 6t0d. Czasami mam bol plecow. Troche obolale piersi i ciagniecie w pachwinach a tak to jest wszystko w porzadku Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  24. A

    Majowe mamy 2017

    Hej jestem tu nowa i nie znam waszych historii ale tez pierwsza wizyte mam w pon i chcialabym zeby bylo serduszko bo bede sie martwic.... Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  25. A

    Majowe mamy 2017

    Tez mam wlasnie labradora tylko ze ma juz 2 lata a robi to samo co twoj. Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  26. A

    Majowe mamy 2017

    Jestem bardzo ciekawa jak to bedzie w ten poniedzialek.. Czy bedzie juz serduszko widac [emoji5] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
  27. A

    Majowe mamy 2017

    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Pierwszy test robilam 1 wrzesnia-pozytywny[emoji173] drugi 4 dni pozniej dla pewnosci -tez pozytywny. Wg kalkulatora ciazy to 5t3d. Do gina umowiona jestem na 12 wrzesnia. [emoji5][emoji5] Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Wróć
Do góry