Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny ja juz jestem po.. Pecherzyk 13 mm ale nic wiecej nie widac.. Martwie sie. Kolejna wizyta za 2 tyg
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny jak to jest z podnoszeniem? Przenoszeniem podnoszeniem roznych rzeczy np zgrzewka wody mineralnej czy kosz mokrego prania? Robicie to same czy ktos wam w tym pomaga? Zastanawiam sie jak to jest u innych mam...
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie dlatego chce ciaze prowadzic u lekarza do ktorego moge isc prywatnie zeby konkretnie powiedzial co i jak.. Raz tez bylam u gina naNFZ i to bym moj pierwszy i ost raz. Zbyl mnie i nic nie powiedzial konkretnego.
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wizyte mam w pon i ddokladnie mam jak ty tez sie stresuje chociaz wolalabym zeby to bylo dzisiaj bo jestem wszystkiego ciekawa [emoji5]
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi odwiedzinami to jest tak ze ja poprostu bede odmawiacc przez pierwszy miesiac bo poprostu chce sie nacieszyc swoim dzieckiem. Znajomi moga poczekac
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem to lot samolotem we wczesnej ciazy nie jest wskazany. Jesli kobieta musi lecciec to najlepiej miedzy 18 a 24 tyg. Po 35 tyg nie wpuszczaja do samolotu. I trzeba przedewszystkim miec zaswiadczenie od lekarza ze nie ma przeciwskazan do lotu
Ja bede leciec w lutym i nie wiem czy to...
W 6t0d. Czasami mam bol plecow. Troche obolale piersi i ciagniecie w pachwinach a tak to jest wszystko w porzadku
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej jestem tu nowa i nie znam waszych historii ale tez pierwsza wizyte mam w pon i chcialabym zeby bylo serduszko bo bede sie martwic....
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa.
Pierwszy test robilam 1 wrzesnia-pozytywny[emoji173] drugi 4 dni pozniej dla pewnosci -tez pozytywny. Wg kalkulatora ciazy to 5t3d. Do gina umowiona jestem na 12 wrzesnia. [emoji5][emoji5]
Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom