Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny! Pomocy :(
Ostatnia miesiączka 01.05 -> test pozytywny 28.05 -> pierwsza wizyta u gina 11.06. Powiedział ze widzi tylko pęcherzyk i ciąża jest wewnątrzmaciczna ale nie widać było jeszcze zarodka. Kazał przyjsc za 3 tyg. Czy możliwe żeby w 6 tyg nie było widać zarodka ? Kazał...
Cześć dziewczyny :)
U mnie tez 2 kreski się pojawiły 28 maja już obecnie mieszkam w Danii wiec czekam na poniedziałkowy lot do Polski i wizytę u lekarza 12.06. To będzie moje drugie dziecko ❤️
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo zdrówka ❤️