Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
No wiem o czym mówisz. Jeżeli chodzi o moją firmę jest to korporacja ogólnopolska, po prostu było by mi trochę szkoda jakby mi przedłużyli tylko do porodu gdyż związałam się ze swoją firmą. P.S. Moje miasto ma 60tys mieszkańców
Cześć, mam do Was takie pytanie. Jestem w 6 tygodniu ciąży, umowa o prace kończy mi sie 30 września i na 99% będę miała przedłużoną na czas nieokreślony. Kiedy najlepiej powiedzieć pracodawcy o tym fakcie. Czy jak powiem o ciąży po przedłużeniu umowy to mogą mi zarzucić, że to zataiłam?