• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: adkajestem
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    Czy mogę być w ciąży?

    Dziś rano pojawiła mi się taka krecha od pępka w dół, mam okropny ból głowy w skroniach, mdłości i wymiotowałam odrzuciło mnie od papierosów i okresu jak nie było tak nie ma. To chyba już pewne, że to ciaza?
  2. A

    Czy mogę być w ciąży?

    Witam wszystkie kobietki :) Jestem tu nowa i postanowiłam założyć temat, bo od paru dni nurtuje mnie myśl o ciąży. 4 lipca dostałam @, 9go juz jej nie miałam i kochałam się z partnerem do końca. Od dnia owulacji jestem bardzo zmęczona i senna co wcześniej mi się nie zdarzało, bo przeważnie...
Wróć
Do góry