Witam wszystkie kobietki :)
Jestem tu nowa i postanowiłam założyć temat, bo od paru dni nurtuje mnie myśl o ciąży. 4 lipca dostałam @, 9go juz jej nie miałam i kochałam się z partnerem do końca. Od dnia owulacji jestem bardzo zmęczona i senna co wcześniej mi się nie zdarzało, bo przeważnie...