reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
3 Sierpień 2018
Postów
2
Witam wszystkie kobietki :)
Jestem tu nowa i postanowiłam założyć temat, bo od paru dni nurtuje mnie myśl o ciąży. 4 lipca dostałam @, 9go juz jej nie miałam i kochałam się z partnerem do końca. Od dnia owulacji jestem bardzo zmęczona i senna co wcześniej mi się nie zdarzało, bo przeważnie tryskałam energią. Od tego dnia mam bóle podbrzusza i kłucia raz prawego jajnika a raz drugiego. Brzuch od pępka w dół mam wzdęty i twardy. Do tego doszedł nietypowy dla mnie ból sutków, metaliczny posmak podczas palenia papierosa i picia kawy. Parę dni temu rano, miałam okropną zgage i o mało nie zwymiotowałam. Dziś mija termin spodziewanej miesiączki i mam ból prawego jajnika oraz biały, gesty i grudkowaty śluz i temp 37,3.
Pomóżcie dziewczyny co o tym myśleć? Przyjdzie pani @ czy to może być ciąża?
 
reklama
Witam wszystkie kobietki :)
Jestem tu nowa i postanowiłam założyć temat, bo od paru dni nurtuje mnie myśl o ciąży. 4 lipca dostałam @, 9go juz jej nie miałam i kochałam się z partnerem do końca. Od dnia owulacji jestem bardzo zmęczona i senna co wcześniej mi się nie zdarzało, bo przeważnie tryskałam energią. Od tego dnia mam bóle podbrzusza i kłucia raz prawego jajnika a raz drugiego. Brzuch od pępka w dół mam wzdęty i twardy. Do tego doszedł nietypowy dla mnie ból sutków, metaliczny posmak podczas palenia papierosa i picia kawy. Parę dni temu rano, miałam okropną zgage i o mało nie zwymiotowałam. Dziś mija termin spodziewanej miesiączki i mam ból prawego jajnika oraz biały, gesty i grudkowaty śluz i temp 37,3.
Pomóżcie dziewczyny co o tym myśleć? Przyjdzie pani @ czy to może być ciąża?
Zrób test[emoji6]tylko to se Ci gwarancję a śluz grudkowaty to infekcja, więc może wszystkie bóle i samopoczucie przypisać jej.
 
Dziś rano pojawiła mi się taka krecha od pępka w dół, mam okropny ból głowy w skroniach, mdłości i wymiotowałam odrzuciło mnie od papierosów i okresu jak nie było tak nie ma. To chyba już pewne, że to ciaza?
 

Załączniki

  • 20180804_100742-1.jpg
    20180804_100742-1.jpg
    174 KB · Wyświetleń: 243
A nad moją głową przeleciał bocian!

Na litość Boga! Testy Beta HCG. Testy sikane. Ginekologia.

A kreska zazwyczaj pojawia się poźniej i tylko u osób które mają dużo melaniny.
 
Do góry