• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Amelka85
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    Kwietniowe mamy 2019

    Ale przymusowego lezenia tez nie zazdroszcze,bo ja z tych co w tylku maja owsiki ;) i pracuje z wlasnego wyboru, bo lubie byc w ruchu i wsrod ludzi :)
  2. A

    Kwietniowe mamy 2019

    Przez swieta odpoczne :) jeszcze jutro i poniedzialek na kilka godzin do pracy,a potem jem i leze ;) na szczescie wigilii nie musze szykowac bo w tym roku u tesciow :)
  3. A

    Kwietniowe mamy 2019

    Ja to nie ogarniam teraz. Na zamkniety raz weszlam ale tyle tam postow ze nie mam czasu czytac. Koncowke roku w pracy to mam szalona. Jestem wytyrana i czekam na nowy rok to troche odpoczne :)
  4. A

    Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

    Ja 177 cm, mąz 193 cm
  5. A

    Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

    Może ktoś ma pomysl na wozek dla wysokich rodzicow??
  6. A

    TABELKA :)

    Hej :) ogłoszenie było wiec grzecznie się wpisuje :) 33 lata. Pierwsze dziecko, synek, termin z Om na 07.04, wg USG prenatalnego 03.04, wg połówkowych 31.03 :)
  7. A

    Kwietniowe mamy 2019

    Ja tez nie wiem kiedy ta glukozę zrobić, bo przed ciaza jak robiłam krzywa to po mi było strasznie niedobrze caly dzien. A teraz w pracy dużo roboty przed swietami i nie mogę sobie pozwolić na slaba forme. A po swietach po tych wszystkich ciastach itd. to boje się ze będzie lipny wynik :/ chyba...
  8. A

    Kwietniowe mamy 2019

    Dziewczyny kiedy robicie krzywa cukrowa? Ja mam 22+3, dostałam wczoraj skierowanie, ale chyba jeszcze ze 2 tygodnie poczekam z tym badaniem.
  9. A

    Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

    @Sylwiakp dziekuje :) Coprawda cos mi sie majaczy, że byla jakas dłuugasna, ale Twoja jest tez bardzo pomocna :) Lubie takie zwięzłe i na temat :)
  10. A

    Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

    Dziewczyny ktoras z Was wrzucala swoja liste wyprawkowa. Pamietacie mniej wiecej w okolicach jakies strony to moze byc? Bo chicialam sobie ściage zrobic :)
  11. A

    Imiona dla naszych maluszków

    A ja kompletnie nie mam pomyslu na imie dla chłopca :)
  12. A

    Przedstawmy się [emoji3]

    Hej. Witam sie dopiero teraz poniewaz do tej pory bałam sie głosno mówic o ciąży i cieszyc nią. Wiele lat staran za nami, na szczescie sie udało i oby teraz juz tylko szczesliwe chwile nas czekaly. Na połowkowych okazalo sie ze w brzuszku siedzi synek :) termin z Om na 07-04 z prenatalnych na...
  13. A

    Połówkowe - wyniki

    20+6 Płec: chłopiec Waga: 430 g Wszystkie narządy wporządku
Wróć
Do góry