Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Przez swieta odpoczne :) jeszcze jutro i poniedzialek na kilka godzin do pracy,a potem jem i leze ;) na szczescie wigilii nie musze szykowac bo w tym roku u tesciow :)
Ja to nie ogarniam teraz. Na zamkniety raz weszlam ale tyle tam postow ze nie mam czasu czytac. Koncowke roku w pracy to mam szalona. Jestem wytyrana i czekam na nowy rok to troche odpoczne :)
Hej :) ogłoszenie było wiec grzecznie się wpisuje :) 33 lata. Pierwsze dziecko, synek, termin z Om na 07.04, wg USG prenatalnego 03.04, wg połówkowych 31.03 :)
Ja tez nie wiem kiedy ta glukozę zrobić, bo przed ciaza jak robiłam krzywa to po mi było strasznie niedobrze caly dzien. A teraz w pracy dużo roboty przed swietami i nie mogę sobie pozwolić na slaba forme. A po swietach po tych wszystkich ciastach itd. to boje się ze będzie lipny wynik :/ chyba...
Dziewczyny ktoras z Was wrzucala swoja liste wyprawkowa. Pamietacie mniej wiecej w okolicach jakies strony to moze byc? Bo chicialam sobie ściage zrobic :)
Hej. Witam sie dopiero teraz poniewaz do tej pory bałam sie głosno mówic o ciąży i cieszyc nią. Wiele lat staran za nami, na szczescie sie udało i oby teraz juz tylko szczesliwe chwile nas czekaly. Na połowkowych okazalo sie ze w brzuszku siedzi synek :) termin z Om na 07-04 z prenatalnych na...