• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Olaa94
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. O

    Starania 2019/2020!

    Cześć dziewczyny, jak tam u was samopoczucie? :) Ja obudziłam się z bólem brzucha jak przy okresie, teraz zaczyna przechodzić, miłego dnia Wam życzę 😘
  2. O

    Starania 2019/2020!

    Myslę że chyba rano w piątek zrobię znów test, a jeśli znów pojawi się chociaż jakiś cień, to pojadę na betę :)
  3. O

    Starania 2019/2020!

    Byłby to cud! 😍
  4. O

    Starania 2019/2020!

    Zaczynam wariowac... , czy któraś z was widzi druga kreskę, czy to już moje chore urojenia? Proszę pomóżcie.
Wróć
Do góry