Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja jestem po 4 IVF z komórką dawczyni (nieudane). W Czechach miałam 2 próby i się nie udało to samo w PL dzisiaj jestem 7 dzień po 2 transferze i też nie wyszło. Mam 42 lata, więc czasu dla Was coraz mniej. Probowałabym w Czechach w klinice bo ceny mijają podobne ale dużo większe doświadczenie...
Ja zdecydowałam się na komórki dawczyni ponieważ mam niskie AMH 0.2 i lekarze przy moich wynikach nie dawali mi szansy, ponieważ dużo cykli jest bez owulacji. Mam 41 lat. Zdecydowałam się na invitro w Czechach. Przy pobranych 9 komórkach zapłodnionych mam 8 zarodków więc jest to co...