• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: kamcia122
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. K

    Brak okresu

    Hej dziewczyny spóźnia mi się okres 44 dni robiłam testy wszytskie negatywne. Robiłam test na HCG wynosi on <2.30 . Tydzień później potwierdziłam ten test i wyszedł <2.30. Czy ja jestem w tej ciazyy?.... Pomocy... Gdzie okres.
  2. K

    beta hcg ilościowo

    Hej dziewczyny mam pytanie bo od kilku dni czuje tak jakby w pochwie uczucie gorąca... Dodam że okres mi się spóźnia myslam że to ciąża ale jednak nie bo testy domowe negatywne i HCG z krwi też negatywne. Co to może być?
  3. K

    beta hcg ilościowo

    Mam pytanie dziewczyny. W którym tygodniu ciąży pojawia się ból piersi i zasłony sutków?
  4. K

    Brak okresu

    Czyli mogę być spokojna że nie jestem w ciąży?
  5. K

    Brak okresu

    Czyli mogę być spokojna.? Że nie jestem w ciąży?
  6. K

    Brak okresu

    Czyli mogę być spokojna że nie jestem w ciąży?
  7. K

    beta hcg ilościowo

    Hej dziewczyny mój wynik HCG wyniósł <2.30 czy mogę być w ciąży? Lub co to oznacza?
  8. K

    Brak okresu

    Mam pytanie ehh.. okres mi się spóźnia 40 dni robilam testy negatywne zrobiłam HCG wyszlo 2.30. czy ja mogę być w ciąży? Dodam wogule nie mam objawów . Tylko brak okresu.
Wróć
Do góry