Hej dziewczyny, pisze bo nie wiem co robić. Rok temu poroniłam w 10 tygodniu - poronienie chybione. Byłam u 4 lekarzy każdy z nich stwierdził że nie robiłby badań genetycznych, bo "takie rzeczy się zdarzają", ostatecznie zasugerowała się ich opinia i nie zrobiłam. Aktualnie jestem w 5 tygodniu...