• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Kasiunia1992
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Kasiunia1992

    Interpretacja wyników beta HCG

    Tak? Ja sie stresuje ze moj wzrost to ponad 40% i ze gdzie tam 66 % 😅 dzięki za odpowiedź :)
  2. Kasiunia1992

    Interpretacja wyników beta HCG

    .
  3. Kasiunia1992

    Interpretacja wyników beta HCG

    Cześć dziewczyny, jestem w drugiej ciąży. 18.10 beta wyniosła 9692 a po 48h niecałe 14tysięcy.... czy to nie za mały przyrost? Martwie sie... jutro gin , tydzień temu nic na usg nie widział....
Wróć
Do góry