Hej wszystkim :)
Zacznę od tego że starania już 8 miesiąc. Pierwsze trzy miesiące bezskutecznie, ale nic nie robiłam z tym, po tych 3 miesiącach udałam się od razu do kliniki niepłodności, zlecono mi standardowe badania hormonów ( chciałam skrócić sobie drogę) wyszło ze prolaktyna jest wysoka...