A czy u was była robiona biopsja? Bo mój teraz jest po biopsji i zaczął na drugi dzień gorączkowac, a teraz ma biegunkę , nic nie je oprócz chrupek kukurydzianych, herbatnikow ale to wszystko zwraca bo ma wymioty. Lekarz powiedział że doszło do zakażenia układu pokarmowego po zabiegu ale żadnych...