• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. K

    In vitro w Holandii

    Ok,super. Trzymam kciuki! I czekam na info:)
  2. K

    In vitro w Holandii

    My mamy wizytę u ginekologa na 9 marca. Czekamy półtorej miesiąca na wizytę. Jak już będziesz po wizycie to chętnie wysłucham co Wam powiedzieli bo sama jestem ciekawa jak to będzie dalej wyglądało ;)
  3. K

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Hej, udało się? My mamy wizytę u ginekologa dopiero za miesiąc i też w Holandii...
  4. K

    In vitro w Holandii

    Parka możesz coś opowiedzieć o wizycie u ginekologa ? My jesteśmy po wizycie u lekarza rodzinnego i przed badaniami...
Wróć
Do góry