• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Gaga321
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. G

    Majowe mamy 2026

    Ja mam wszystko osobno w zależności od potrzeb.
  2. G

    Majowe mamy 2026

    mój jeszcze nie wpisany ale się odezwę po wizycie dopiero:) tak czytam o waszych mdłościach, ja nie mam w ogóle :) dzisiaj tak z ciekawości zapytałam mamę jak przechodziła ciążę i co do mdłości usłyszałam, że w jej przypadku wszystko przyszło później🫣
  3. G

    Pomóżcie czy to może być ciąża?

    Z moich doświadczeń Pinki negatywne wychodzą białe, moim zdaniem pozytyw, najlepiej zrobić beta hcg z krwi:)
  4. G

    Majowe mamy 2026

    Widzę, że my mamy podobną sytuację ja na 1 USG byłam w 6w4d a zarodek miał 2,2mm co odpowiadało 5w5d, tylko FHR było +. Daj znać jak czwartkowa wizyta, 3mam kciuki :)
  5. G

    Majowe mamy 2026

    Ja miłośnik ciasteczek i batoników nie mam ochoty na nic słodkiego, wcześniej jakiś minimalny ból brzucha ale ogólnie nie narzekam :D
  6. G

    Majowe mamy 2026

    Cześć :) Wskakuje do Was na pokład, chociaż bardzo nieśmiało, pierwsza ciąża. Termin w maju ale jeszcze nie mam daty, OM a USG to 6 dni różnicy, ostatnie USG 2,2mm i biło ❤️ :) kolejne USG w poniedziałek
Wróć
Do góry