Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
mój jeszcze nie wpisany ale się odezwę po wizycie dopiero:) tak czytam o waszych mdłościach, ja nie mam w ogóle :) dzisiaj tak z ciekawości zapytałam mamę jak przechodziła ciążę i co do mdłości usłyszałam, że w jej przypadku wszystko przyszło później🫣
Widzę, że my mamy podobną sytuację ja na 1 USG byłam w 6w4d a zarodek miał 2,2mm co odpowiadało 5w5d, tylko FHR było +. Daj znać jak czwartkowa wizyta, 3mam kciuki :)
Cześć :) Wskakuje do Was na pokład, chociaż bardzo nieśmiało, pierwsza ciąża. Termin w maju ale jeszcze nie mam daty, OM a USG to 6 dni różnicy, ostatnie USG 2,2mm i biło ❤️ :) kolejne USG w poniedziałek