• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: aniaania97
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    A co to jest panel panorama? Ja mam mieć jutro pobrane wolne DNA Jeszcze się zastanawiam na ile heparyna mogła wpłynąć na wynik choć lekarz mówił że nie. Ale jestem po zakrzepicy i całą ciążę mam brać zastrzyki. Pozdrawiam ❤️
  2. A

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Cześć, ja właśnie odebrałam wyniki i mam bardzo podobne ryzyko trisomii 13 - 1:28 Również rozważam amnio. Daj znać jak i Ciebie wyszło. Ja też bardzo się boję.
Wróć
Do góry