Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Oczywiście, wybraliśmy klinikę ze względu na polecenie przez dziewczyny lekarza. Po pierwszej wizycie widziałam że to bedzie to. Jestesmy przed 30stką więc jakos bardzo nas czas nie goni.
Na pierwszej wizycie,która była kwalifikacyjna było USG. Cytologie miałam z kwietnia 26', TSH z czerwca 26', a badanie nasienia ostatnie też z czerwca 26'. Poszliśmy bardzo przygotowani na pierwszą wizytę.
badania hmm? Nie wiem dokładnie o co pytasz, ale miałam robioną drożność (oba drożne) i 3 razy robiliśmy badanie nasienia, każde kolejne było gorsze. Oprócz tego badania krwi. Lekarz zaproponował wykonanie kariotypów i powtórzyć amh- ale na to już dostałam skierowanie z programu.
Hej, jestem tu nowa. Po 3 latach starań zdecydowaliśmy o podejściu do in vitro. (9 cykli stymulowanych bez ciąży) - ja PMOS, cukrzyca (unormowana). 19 czerwca mieliśmy pierwszą wizytę - iiii dostaliśmy się od razu do programu. Niestety przez brak środków w klinice musimy czekać do (listopada?) i...