• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: 01_starczka
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. 01_starczka

    Starania IVF, IUI lato 2026

    Taki jest plan 🥺 możesz poradzić na co najbardziej zwrócić uwagę?
  2. 01_starczka

    Starania IVF, IUI lato 2026

    Oczywiście, wybraliśmy klinikę ze względu na polecenie przez dziewczyny lekarza. Po pierwszej wizycie widziałam że to bedzie to. Jestesmy przed 30stką więc jakos bardzo nas czas nie goni.
  3. 01_starczka

    Starania IVF, IUI lato 2026

    mam nadzieję że ze względu na wiek, nie będzie tak źle. Czytam też dużo o badaniu zarodków, i się zastanawiam. Co myślicie na ten temat?
  4. 01_starczka

    Starania IVF, IUI lato 2026

    Na pierwszej wizycie,która była kwalifikacyjna było USG. Cytologie miałam z kwietnia 26', TSH z czerwca 26', a badanie nasienia ostatnie też z czerwca 26'. Poszliśmy bardzo przygotowani na pierwszą wizytę.
  5. 01_starczka

    Starania IVF, IUI lato 2026

    badania hmm? Nie wiem dokładnie o co pytasz, ale miałam robioną drożność (oba drożne) i 3 razy robiliśmy badanie nasienia, każde kolejne było gorsze. Oprócz tego badania krwi. Lekarz zaproponował wykonanie kariotypów i powtórzyć amh- ale na to już dostałam skierowanie z programu.
  6. 01_starczka

    Starania IVF, IUI lato 2026

    Hej, jestem tu nowa. Po 3 latach starań zdecydowaliśmy o podejściu do in vitro. (9 cykli stymulowanych bez ciąży) - ja PMOS, cukrzyca (unormowana). 19 czerwca mieliśmy pierwszą wizytę - iiii dostaliśmy się od razu do programu. Niestety przez brak środków w klinice musimy czekać do (listopada?) i...
Wróć
Do góry