• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: zuzu901
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Z

    Wada wymowy

    Bardzo dziękuję za pomoc :))
  2. Z

    Wada wymowy

    Córka sepleni, ale nie mówi aż tak bardzo niewyraźnie. Zastanawiam się jeszcze, czy ta wada nie przeszkodzi jej w dostaniu się na studia AWF-u.
  3. Z

    Wada wymowy

    Witam, mam 19 letnią córkę, która ma wadę wymowy. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy jest jeszcze szansa na to aby poprawić jej mowę, jeśli tak to w jaki sposób i jak długo może to potrwać?
Wróć
Do góry