Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
hej dziewczyny :)
gosianati to Ty? ;) pisalam do Ciebie przed chwila na fb nt. tuszu ;)
hmm... ja juz wiem gdzie jest targ i nawet raz bylam haha
niech sie zrobi cieplo to bedzie mozna spacerowac ... ja chce wiosneee!!!
eni to moze czesciej bedziesz zagladac do olesnicy?
Felidae nie ma co sie bac! ja z moja Małą w pierwsza podroz ruszylam jak miala 2mc i pokonalysmy 1000km autem (oczywiscie z M.) i tak co drugi miesiac jezdzilismy na tydzien do PL czyli 1000km w jedna i 1000km w druga :)
Felidae dzieki za info - myslalam ze do 3 lat za free :) wlasnie sie zastanawiamy nad karnetami... moj M. ciagle w pracy wiec tez niewiem czy jest sens mu kupowac ;)
a orientujesz sie moze - widzialam tam kiedys dzieciaki w wozeczku jezdzily - mozna je wypozyczyc i ile kosztuja?
Jak sie czujesz...
Smile to moze idz na spacer i pokrec sie po domu to szybciej sie ruszy ;)
POWODZENIA!
A ja dzisiaj tone w robocie... choc domek juz ogarnelam na blysk, teraz obiadek a pozniej chyba na spacer trzeba sie wybrac z dzieckiem :)
wczoraj rozpoczelismy rodzinnie sezon rowerowy i Mala byla...
Dzień dobry :)
Felidae gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was!
Smile ja tez nieraz tylko zajrze i niemam natchnienia na pisanie ale fajnie jak ktos pisze ;) czy ja dobrze widze czy Ty juz ostatnie dni przed porodem? powodzenia!
Kasia hehe wiem ze do trzebnicy ode mnie nie jest zbyt...
Kasia powiem szczerze ze narazie mam calkowicie gole scniany bo od niedawna tu mieszkam :) juz mam jeden taki obraz i fajnie wyglada!
tak pomyslalam - jakbys wiedziala ze gdzies w okolicy dzieje sie cos fajnego dla dzieciakow to daj znac bo ja tutaj calkiem sama i niekogo nie znam a Malej sie...
Feless jedna Mamuska jest co urodzila w sobote wiec jest bardzo na biezaco ;)
ale chyba trzeba poczekac az sie ogarnie troche i wroci do nas :)
Anita wracaj! i pisz jak bylo :D
Witam
juz tu kiedys bylam... pytalam.... dostalam odpowiedz... i kupilam fotelik z ktorego jestem bardzo zadowolona :)
wiec pytam po raz kolejny bo moje dizecko uroslo i czas na kolejna zmiane :)
Córeczka wazy juz ok.16-17kg i ma fotelik romer maxi king (on jest chyba 9-18kg)... widze ze juz...
Pałeczka dziękuje :*
Feless witaj na forum!
ja pierwsze 3 mc ciagle spalam haha a pozniej mialam nocne czuwania i juz nie wiedzialam co ze soba zrobic...
a ja rodzilam w jg i mialam "zaplacona" swoja polozna i jestem mega zadowolona!
i jakbym mogla to drugie tez bym chciala kiedys rodzic z ta sama polozna :)
pomogla mi w szpitalu przy porodzie i ciezkich chwilach a takze pozniej pomagala mi :)
Edzia hmmm... tak czytam i sie zastanawiam jakich liter moja Mala nie wymawia ale nie potraafie dokladnie tego okreslic.... poprostu mowi ciagle po swojemu, ja ja rozumie ale ktos inny juz ma problemy :(
Nam udalo sie dostac do Promyka Słonca... bylysmy na jednej wizycie ktora nic nowego nie...
Justinaa znalazlas sale? prowadzisz jakies zajecia?
my wyprowadzilysmy sie z Wrocławia dlatego nie pisalam. Mieszkamy teraz w Oleśnicy.
Moja córeczka troche sie rozgadala ale nadal ma duze problemy :(
mysle ze jak sie dobrze oglosisz to bedzie duze zainteresowanie!
ja sama mam problem z dzieckiem i musi miec moja Mala zajecia z logopeda wiec jak masz ochote to zapraszam do nas :)