• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Rybka29
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. R

    Ankieta

    Hej:) Jeżeli jeszcze potrzebujesz pomocy,jestem. ania.om7Wp.pl Pozdrawiam
  2. R

    *S U P E R rada na K A T A R *

    Witaj Ewo! :) Mam tez ten sam problem,bo Fil od soboty ma katar.Lekarz powiedział prawdę,że katar to nic takiego,dopóki nie ma gorączki.Trzeba oklepywać delikatnie i jak najwięcej kłaść na brzuszku,żeby spływało.Ulżyć można zakraplając solą fizjologiczną,pięknie się oczyszcza,kicha i naprawdę...
Wróć
Do góry