• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: kari761
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. K

    Przyszłe jak i mamy z Ustronia i okolic!!!!

    Corin....ja jeszcze pamiętam te koszmarne mdłości...ale pocieszające jest to że przechodzą:)...moja malutka skończyła już 2 miesiące i jest cudowna, ale i bywam bardzo zmęczona:). Ci u Ciebie słychać?? Jak po pierwszej wizycie?? A ja rodziłam w szpitalu wojewódzkim w Bielsku Białej...jak masz...
  2. K

    Przyszłe jak i mamy z Ustronia i okolic!!!!

    Witam!!! Ja już urodziłam córcię, przyszła na świat 18 listopada....Corin gratuluję ciąży, jak się miewasz???? Ravenbl dziękuję za odpowiedź i gratuluję już tak dużej córci:), napisz mi jak to jest inaczej z dzieckiem pięciomiesiecznym:)???? bo ja mam kilkutygodniowego skarba......pozdrawiam:):)!!!
  3. K

    Przyszłe jak i mamy z Ustronia i okolic!!!!

    Witam!!! Jestem przyszła mamą dziewczynki, termin porodu 10-15 listopad 2010 rok. Od niedawna mieszkam w Ustroniu, dlatego też szukam chętne mamy czy też przyszłe mamy na pogaduszki czy wspólne spacery!!!!!
Wróć
Do góry