Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Corin....ja jeszcze pamiętam te koszmarne mdłości...ale pocieszające jest to że przechodzą:)...moja malutka skończyła już 2 miesiące i jest cudowna, ale i bywam bardzo zmęczona:). Ci u Ciebie słychać?? Jak po pierwszej wizycie?? A ja rodziłam w szpitalu wojewódzkim w Bielsku Białej...jak masz...
Witam!!!
Ja już urodziłam córcię, przyszła na świat 18 listopada....Corin gratuluję ciąży, jak się miewasz???? Ravenbl dziękuję za odpowiedź i gratuluję już tak dużej córci:), napisz mi jak to jest inaczej z dzieckiem pięciomiesiecznym:)???? bo ja mam kilkutygodniowego skarba......pozdrawiam:):)!!!
Witam!!!
Jestem przyszła mamą dziewczynki, termin porodu 10-15 listopad 2010 rok. Od niedawna mieszkam w Ustroniu, dlatego też szukam chętne mamy czy też przyszłe mamy na pogaduszki czy wspólne spacery!!!!!