Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam
Jestem nowa :-) chciałam się przywitać :-) nazywam się Anka/Ania. Również się staram o dzidziusia, i mam cichą nadzieję, że jestem już w upragnionej ciąży.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.
Rucia
Witam
Jestem tutaj po raz pierwszy :-) Chciałam się przywitać. Nazywam się Anka/Ania jak kto woli, jestem Mamą 7 letniej Kingi i mam nadzieję, że już niedługo znowu pojawi się dzidzia na świecie. W wolnym czasie postaram się przejrzeć chociaż część forum, bo Ufff trochę tego tutaj jest...