Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
W jednym się nie mogę zgodzić. Piszecie że frida i otrivin baby jest lepszy od sopelka ? Sopelka używałam dlatego ponieważ zalecił mi go lekarz, jako najbezpieczniejszy dla naszych pociech. Z pozostałych dwóch nie korzystałam, może i są silniejsze, ale z czegoś musi wynikać że lekarz polecił mi...
to właśnie ten aspirator ( w aptece za ok. 25zł) super sprawa. jedna końcówkę przykłada się do noska malucha (daleko nie włożysz gdyż tak skonstruowane to jest by nie podrażnić)a drugą końcówkę do własnych ust i delikatnie wciaga do siebie. cały katarek wychodzi i proszę się nie obawiac ze...