Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja polecam Kino Sfinks (os. Górali 5) i Seanse z maluszkiem zawsze w dwie środy w miesiącu o 11.30. Kino zapewnia przewijak, mate z zabawkami dla dzieci, ściszony dźwięk, przygaszone światło. Atmosfera supeeer! do tego przystępna cena 9 zł za seans i jakie filmy:-) www.kinosfinks.pl
Seans z Maluszkiem
dwie środy w miesiącu
cena biletu 9 zł
TYLKO DOBRE FILMY!
Zapewniamy:
- przyjemny półmrok i ściszony dźwięk
- przewijak dla najmłodszych
- bezpieczne miejsce na wózki
- dywanik i zabawki dla maluchów